Albumu "Saruna" vari iegādāties:

Internetā, saņem:

Izņem pats uzreiz un bez maksas - Saņem atmiņalbumu bez papildus samaksas Personīgās Izaugsmes centrā SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra ielā 17A (pretī Mākslas muzejam), Rīgā darbadienās 8-21, sestdienās 9-21, svētdienās 10-20. DODIES IZŅEMT ALBUMU UZREIZ PĒC PIRKUMA APMAKSAS! :) Uzrādi pārdevējai pasūtījuma apstiprinājuma epastu (telefonā vai izprintētu). 

Omniva LV pakomāts - izvēloties šo opciju verēsi norādīt, uz kuru pakomātu albumu saņemt. Sev ērtāko pakomātu kartē vari meklē šeit . Albumus izsūtam 1-2 dienu laikā. 

Veikalos

1. Jāņa Rozes grāmatnīcās

2. Rozes bode veikaliņā Vecrīgā, Teātra ielā 4

3. Veikalos Ādažu Pērle, Ogres Pērle, Ķekavas Pērle un Siguldas Pērle.

4. Personīgās Izaugsmes centrā SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra ielā 17A, Rīgā

Albuma atgriešana atpakaļ

Ja esi iegādājies albumu internetā, 14 dienu laikā pēc albuma saņemšanas Tev ir tiesības atgriezt albumu un saņemt atpakaļ naudu. Ja vēlies albumu atgriezt, ziņo par to mums e-pastā [email protected] un vienosimies par ērtāko veidu, kā tev nodot albumu atpakaļ. Albums nedrīkst būt vizuāli bojāts. Pēc albuma saņemšanas atpakaļ nauda tiks pārskaitīta uz Tevis norādīto kontu 5 darba dienu laikā.

Privātuma politika

Mūsu mājas lapā nodotie personu dati pirkuma, jautājumu vai citos gadījumos tiek izmantoti vienīgi preču un piegādes pakalpojumu nodošanas nodrošināšanai. Attiecīgi jūsu iesniegtie dati tiek nodoti tikai preču pārdošanā un nepieciešamības gadījumā piegādē iesaistītajām pusēm un tie netiek nodoti tālāk trešajām personām.

Lietošanas noteikumi

Jums ir tiesības lietot lapā pieejamo saturu informācijas gūšanas un apmaiņas nolūkos kā arī lai veiktu pirkumus un pasūtījumus mūsu lapā. Par citiem lapas un tās satura izmantošanas mērķiem lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Mūsu kontaktinformācija pieejama sadaļā "Kontakti". Citi nesaskaņoti lapas satura vai rediģēšanas un izmantošanas veidi nav atļauti. 

0

 .