Albumu "Saruna" vari iegādāties:

-Pasūti šeit un izņem pats uzreiz un bez maksas 

veikalā Kļaviņu GASTRONOMS, Marijas ielā 25, Rīgā pēc pasūtījuma apmaksas internetā. Pārdevējam uzrādi pirkuma apstiprinājuma e-pastu. Pasūtījumu iespējams izņemt UZREIZ pēc tā apmaksas, negaidot papildu apstiprinājumu! Darba laiki šeit. 

-Pasūti ar piegādi paša izvēlētā pakomātā 

iegādāto atmiņalbumu piegādāsim ar Omniva vai DPD pakomāta starpniecību. Izvēloties šo opciju, precīzi norādi sev ērtāko pakomātu preces saņemšanai! Tuvākos pakomātus Omnivai meklē šeit, DPD - šeit. Albumus izsūtam 1-2 dienu laikā pēc apmaksas veikšanas.

-Veikalos

1. Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā

2. Latvijas Pērles veikalos Ādažos, Ogrē, Ķekavā, Siguldā, Valmierā un Rīgā

3. Riija veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 6/8


Esi ārzemēs un vēlies iegādāties albumu "Saruna"?

Ja pats atrodies ārzemēs un vēlies iepriecināt kādu tepat, Latvijā, tad, pasūtot albumu "Saruna", izvēlies piegādi ar Omiva vai DPD, atzīmē saņēmējam visērtāko pakomātu un norādi saņēmēja kontaktinformāciju.

Ja vēlies atmiņu albumu "Saruna" pasūtīt uz ārvalstīm, raksti mums uz [email protected] un mēs Tev tos nogādāsim ar "Latvijas Pasta" starpniecību!

Albuma atgriešana atpakaļ

Ja esi iegādājies albumu internetā, 14 dienu laikā pēc albuma saņemšanas Tev ir tiesības atgriezt albumu un saņemt atpakaļ naudu. Ja vēlies albumu atgriezt, ziņo par to mums e-pastā [email protected] un vienosimies par ērtāko veidu, kā tev nodot albumu atpakaļ. Albums nedrīkst būt aizpildīts vai vizuāli bojāts. Kad būsim saņēmuši albumu, nauda tiks atgriezta uz Tevis norādīto kontu 5 darba dienu laikā.

Privātuma politika

Mūsu mājas lapā nodotie personu dati pirkuma, jautājumu vai citos gadījumos tiek izmantoti vienīgi preču un piegādes pakalpojumu nodošanas nodrošināšanai. Jūsu iesniegtie dati tiek nodoti tikai preču pārdošanā un nepieciešamības gadījumā piegādē iesaistītajām pusēm un tie netiek nodoti tālāk trešajām personām.

Lietošanas noteikumi

Jums ir tiesības lietot lapā pieejamo saturu informācijas gūšanas un apmaiņas nolūkos, kā arī lai veiktu pirkumus un pasūtījumus mūsu lapā. Par citiem lapas un tās satura izmantošanas mērķiem lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Mūsu kontaktinformācija pieejama sadaļā "Kontakti". Citi nesaskaņoti lapas satura vai rediģēšanas un izmantošanas veidi nav atļauti un ir pārpublicējami tikai ar SIA "Sarunas" saskaņošanu.