Albumu "Saruna" vari iegādāties:

Pasūtot internetā

1. Izņem uzreiz un bez papildus maksasiegādātos atmiņalbumus vari izņemt hipsterīgākajā diennakts pārtikas veikalā "Biete" Rīgā, Skolas ielā 21, darba dienās 00:00-24:00 jeb visu diennakti! ALBUMU VARĒSI SAŅEMT UZREIZ PĒC PIRKUMA APMAKSAS! :) Tikai nosauc pārdevējai pasūtījuma numuru, ko saņemsi e-pastā, un nepieciešamības gadījumā uzrādi pasūtījuma apmaksas apstiprinājumu. Albumi jau būs uz vietas. 

Dāvanu iepakojumu gadījumā: Albumi dāvanu iepakojumos Bietē būs nākamajā dienā, ja pasūtījums izdarīts līdz 16:00. Saņemot pasūtījumu jautā pārdevējai pēc albumiem dāvanu iepakojumā.

2. Ar piegādi paša izvēlētā pakomātā - iegādāto atmiņalbumu piegādāsim ar Omniva pakomāta starpniecību. Izvēloties šo opciju, precīzi norādi sev ērtāko pakomātu preces saņemšanai! Tuvākos pakomātus meklē šeit. Albumus izsūtam 1-2 dienu laikā pēc apmaksas veikšanas. 

Veikalos

1. Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā

2. Rozes bode veikaliņā Vecrīgā, Teātra ielā 4

3. Latvijas Pērles veikalos Ādažos, Ogrē, Ķekavā, Siguldā un Valmierā.

4. Micars veikalā Pārdaugavā, Slokas iela 76B

5. Latvis Dara veikalā Liepsalās, Klintaines pagastā


Esi ārzemēs un vēlies iegādāties albumu "Saruna"?

Ja pats atrodies ārzemēs un vēlies iepriecināt kādu tepat, Latvijā, tad, pasūtot albumu "Saruna", izvēlies piegādi ar Omiva, atzīmē saņēmējam visērtāko pakomātu un norādi saņēmēja kontaktinformāciju.

Ja vēlies atmiņu albumu "Saruna" pasūtīt uz ārvalstīm, raksti mums uz [email protected] un mēs Tev tos nogādāsim ar "Latvijas Pasta" starpniecību!

Albuma atgriešana atpakaļ

Ja esi iegādājies albumu internetā, 14 dienu laikā pēc albuma saņemšanas Tev ir tiesības atgriezt albumu un saņemt atpakaļ naudu. Ja vēlies albumu atgriezt, ziņo par to mums e-pastā [email protected] un vienosimies par ērtāko veidu, kā tev nodot albumu atpakaļ. Albums nedrīkst būt aizpildīts vai vizuāli bojāts. Kad būsim saņēmuši albumu, nauda tiks atgriezta uz Tevis norādīto kontu 5 darba dienu laikā.

Privātuma politika

Mūsu mājas lapā nodotie personu dati pirkuma, jautājumu vai citos gadījumos tiek izmantoti vienīgi preču un piegādes pakalpojumu nodošanas nodrošināšanai. Attiecīgi jūsu iesniegtie dati tiek nodoti tikai preču pārdošanā un nepieciešamības gadījumā piegādē iesaistītajām pusēm un tie netiek nodoti tālāk trešajām personām.

Lietošanas noteikumi

Jums ir tiesības lietot lapā pieejamo saturu informācijas gūšanas un apmaiņas nolūkos kā arī lai veiktu pirkumus un pasūtījumus mūsu lapā. Par citiem lapas un tās satura izmantošanas mērķiem lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Mūsu kontaktinformācija pieejama sadaļā "Kontakti". Citi nesaskaņoti lapas satura vai rediģēšanas un izmantošanas veidi nav atļauti. 

0

Pirkumu grozs