Albumu "Saruna" vari iegādāties:

Pasūtot internetā

Steidzīgajiem un tiem, kam nepatīk gaidīt - iegādāto atmiņalbumu bez maksas vari saņemt  Personīgās Izaugsmes centrā SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra ielā 17A (pretī Mākslas muzejam), Rīgā. Darba dienās 8:00-21:00, sestdienās 9:00-21:00, svētdienās 10:00:20:00. ALBUMU VARĒSI SAŅEMT UZREIZ PĒC PIRKUMA APMAKSAS! :) Uzrādi pārdevējai pasūtījuma apstiprinājumu, ko saņemsi e-pastā!

Ērtākai saņemšanai paša izvēlētā vietā - iegādāto atmiņalbumu piegādāsim ar Omniva pakomāta starpniecību. Izvēloties šo opciju, precīzi norādi sev ērtāko pakomātu preces saņemšanai! Tuvākos pakomātus meklē šeit. Albumus izsūtām 1-2 dienu laikā pēc apmaksas veikšanas. 

Veikalos

1. Jāņa Rozes grāmatnīcās

2. Rozes bode veikaliņā Vecrīgā, Teātra ielā 4

3. Latvijas Pērles veikalos Ādažu Pērle, Ogres Pērle, Ķekavas Pērle, Siguldas Pērle un Valmieras Pērle.

4. Personīgās Izaugsmes centrā SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra ielā 17A, Rīgā

Albuma atgriešana atpakaļ

Ja esi iegādājies albumu internetā, 14 dienu laikā pēc albuma saņemšanas Tev ir tiesības atgriezt albumu un saņemt atpakaļ naudu. Ja vēlies albumu atgriezt, ziņo par to mums e-pastā [email protected] un vienosimies par ērtāko veidu, kā tev nodot albumu atpakaļ. Albums nedrīkst būt aizpildīts vai vizuāli bojāts. Kad būsim saņēmuši albumu, nauda tiks atgriezta uz Tevis norādīto kontu 5 darba dienu laikā.

Privātuma politika

Mūsu mājas lapā nodotie personu dati pirkuma, jautājumu vai citos gadījumos tiek izmantoti vienīgi preču un piegādes pakalpojumu nodošanas nodrošināšanai. Attiecīgi jūsu iesniegtie dati tiek nodoti tikai preču pārdošanā un nepieciešamības gadījumā piegādē iesaistītajām pusēm un tie netiek nodoti tālāk trešajām personām.

Lietošanas noteikumi

Jums ir tiesības lietot lapā pieejamo saturu informācijas gūšanas un apmaiņas nolūkos kā arī lai veiktu pirkumus un pasūtījumus mūsu lapā. Par citiem lapas un tās satura izmantošanas mērķiem lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Mūsu kontaktinformācija pieejama sadaļā "Kontakti". Citi nesaskaņoti lapas satura vai rediģēšanas un izmantošanas veidi nav atļauti. 

0
 .