Atsauksmes

Lelde Ceriņa

Šis albums ir ļoti vērtīga lieta! Pirms 2 gadiem uzdāvināju savai omītei. Mazliet mainot konceptu aicināju viņu to pildīt vienatnē, bet, kad saņēmu atpakaļ (šogad), pārrunājām viņas svarīgākās atmiņas. Lieki teikt, bijām asarās 😊


Dagmāra Legante

Kad jūs pēdējo reizi pavaicājāt saviem vecvecākiem vai vecākiem, kāda bija viņu bērnība, ko viņiem patika darīt? Vai vispār mēs to zinām? Ļoti iespējams, mēs to nezinām, neesam paprasījuši, neesam atraduši laiku. Nu tad, lūk, šajā grāmatā var palūgt viņiem to pierakstīt.

Īsāk sakot – manuprāt ļoti jauka dāvana.


Skaidrīte Veina

Mēs uzdāvinājām savai māmiņai šo grāmatu. Bija skeptiska. Kad viņa aizgāja, atradām pierakstītu pilnu, papildinātu ar fotogrāfijām. Pateicamies par grāmatu un šo IDEJU! Daudz ko tur jaunu uzzinājām. Tagad jau nebūtu, kam pajautāt... ❤️

Baiba Sipeniece-Gavare

Atmiņu albums “Saruna” jums uzdāvinās jautrus, sirsnīgus un neizmirstamus mirkļus kopā ar jums svarīgiem cilvēkiem. Tās būs sarunas, par kurām jūs ilgi vēl domāsiet.


Dagnija Vanaga

Manai vecmāmiņai bija problēma ar to, ka nebija vietas, kur ierakstīt par viņas 3 vīriem🤫. Paredzēts tikai viens🤫.

Kristīne  Veinberga

Šis ir tik kolosāli un ģeniāli! ❤  Un man ir bezgala žēl, ka neesmu paspējusi tādu savam vectēvam uzdāvināt, jo viņa dzīve bija tik raiba un piedzīvojumi tik ļoti aizraujoši, ka varējām klausīties vēl un vēl. Novērtējiet šo iespēju!

Lauris Veļičko

Skaisti, tiešām labs atmiņu albūms, jau tiek pildīts pirmajā dienā!😀   (Lauris albumu uzdāvināja savam vectēvam)


Elīna Štrausa

Šī ir riktīgi vērtīga dāvana. Sapirku saviem un vīra vecākiem šajos Ziemīšos . Vecumā cilvēks daudz vairāk un spilgtāk atceras par savu bērnību un dzīves gaitām . Labs vēstījums ko nodot /atstāt par sevi paaudžu paaudzēm. Jo gadās jau daudz ko nepateikt … Te var uzrakstīt to.


Reinis Frēlihs

Uzdāvināt mīļajiem albumu “Saruna” ir tāpat kā uzdāvināt lidmašīnas biļeti ceļojumam! Tikai šis nebūs ceļojums uz Kanāriju salām, bet gan ceļojums siltās atmiņās. ;)Sniedzot grāmatu mammai rokās, domāju par visiem jautājumiem, kas tajā iekšā, apjaušot, ka nemaz tik daudz par viņu nezinu, lai gan kopā pavadīti tik daudz brīžu. Nebrīnos, ja arī viņai atbildes uz šiem jautājumiem ir piemirsušās un tāpēc katra pāršķirtā “Sarunas” lappuse būs kā mazs un pārdzīvojumu pilns ceļojums atpakaļ laikā, kurā šoreiz dalīties arī ar mums pārējiem.

Anna Vidiņa

Šis atmiņu albums patiešām ir lielisks sarunu uzsākšanai. Šovasar es kopā ar savu ģimeni, vecākiem un māsu, bijām burvīgā mini ceļojumā uz Sāremā. Vienu no vakariem sēdējām pie ugunskura, vakariņas paēduši, un radās ideja izvilkt nesen iegādāto atmiņu albumu Saruna. Sākām šķirstīt un pēc neilga laika mana māsa iejautājās par vienu no tematiem - mūsu vecāku vecākiem, t.i., ko mūsu vecāki visvairāk vērtē savos vecākos. Saruna izvērtās par to kādi tad bija mūsu vecvecāki un kas ir mūsu senči. Es uzzināju lietas, par kurām man nebūtu ienācis prātā pajautāt pašai 🙂

Dita Katlapa

Riktīgi forša ideja un lieliska dāvana svētkos saviem vecākiem vai vecvecākiem! :)

Glīts dizains, vērtīgs saturs un, pats galvenais, ļoti vērtīgs un paliekošs ieguvums - iegrāmatotas savu mīļo cilvēku atmiņas. Lai izdodas! :)


Ausma Cīrulniece

Fantastiska ideja, fantastisks izpildījums un fantastiski radītāji! Kopš sākta gala mani ir aizrāvis "Sarunas" vērtīgums un lietderīgums, tāpēc iesaku ar to iepazīties ikkatram, un tiem, kas vēlas sniegt dāvanu ar pievienoto vērtību vecākā gājuma paaudzes pārstāvim, šī grāmata būs tas, ko meklējāt! 🙂