Atsauksmes

Kristīne

Šis ir tik kolosāli un ģeniāli! ❤ Un man ir bezgala žēl, ka neesmu paspējusi tādu savam vectēvam uzdāvināt, jo viņa dzīve bija tik raiba un piedzīvojumi tik ļoti aizraujoši, ka varējām klausīties vēl un vēl. Novērtējiet šo iespēju!

Lauris

Skaisti, tiešām labs atmiņu albūms, jau tiek pildīts pirmajā dienā!😀

     (Lauris albumu uzdāvināja savam vectēvam)

Sonora

Šī ir lieliska , sirsnīga un paliekoša dāvana. Vecvecākiem noteiki patiks un būs sajūsmā ♥️


Reinis

Uzdāvināt mīļajiem albumu “Saruna” ir tāpat kā uzdāvināt lidmašīnas biļeti ceļojumam! Tikai šis nebūs ceļojums uz Kanāriju salām, bet gan ceļojums siltās atmiņās. ;)Sniedzot grāmatu mammai rokās, domāju par visiem jautājumiem, kas tajā iekšā, apjaušot, ka nemaz tik daudz par viņu nezinu, lai gan kopā pavadīti tik daudz brīžu. Nebrīnos, ja arī viņai atbildes uz šiem jautājumiem ir piemirsušās un tāpēc katra pāršķirtā “Sarunas” lappuse būs kā mazs un pārdzīvojumu pilns ceļojums atpakaļ laikā, kurā šoreiz dalīties arī ar mums pārējiem.

Dita

Riktīgi forša ideja un lieliska dāvana svētkos saviem vecākiem vai vecvecākiem! :)

Glīts dizains, vērtīgs saturs un, pats galvenais, ļoti vērtīgs un paliekošs ieguvums - iegrāmatotas savu mīļo cilvēku atmiņas. Lai izdodas! :)

Anna

Šis atmiņu albums patiešām ir lielisks sarunu uzsākšanai. Šovasar es kopā ar savu ģimeni, vecākiem un māsu, bijām burvīgā mini ceļojumā uz Sāremā. Vienu no vakariem sēdējām pie ugunskura, vakariņas paēduši, un radās ideja izvilkt nesen iegādāto atmiņu albumu Saruna. Sākām šķirstīt un pēc neilga laika mana māsa iejautājās par vienu no tematiem - mūsu vecāku vecākiem, t.i., ko mūsu vecāki visvairāk vērtē savos vecākos. Saruna izvērtās par to kādi tad bija mūsu vecvecāki un kas ir mūsu senči. Es uzzināju lietas, par kurām man nebūtu ienācis prātā pajautāt pašai 🙂


Ausma

Fantastiska ideja, fantastisks izpildījums un fantastiski radītāji! Kopš sākta gala mani ir aizrāvis "Sarunas" vērtīgums un lietderīgums, tāpēc iesaku ar to iepazīties ikkatram, un tiem, kas vēlas sniegt dāvanu ar pievienoto vērtību vecākā gājuma paaudzes pārstāvim, šī grāmata būs tas, ko meklējāt! 🙂

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.